• Dzień ziemi 2018

• Z okazji Dnia Ziemi uczniowie klas 4b, 5b, 6c i 7a przygotowali wesołe przedstawienie  promujące ochronę środowiska i zachęcające do używania opakowań wielokrotnego użytku. W czasie uroczystości wystąpiła solistka Ola Cieślikiewicz, która  nagrodzona została  zasłużonymi brawami oraz chór szkolny. Rozdanie nagród w konkursie fotograficznym zakończyło szkolne spotkanie.

• Uczymy się ratować życie

• Dziś w szkole odbyły się zajęcia  profilaktyczne z ratownictwa
            medycznego. Uczniowie klas 6 i 7 zapoznali się z zasadami
            udzielania pierwszej pomocy oraz mogli przećwiczyć jak
            prawidłowo wykonywać masaż serca.

• Zapal się na Niebiesko!

• Światowy Dzień Wiedzy na temat Autyzmu to święto obchodzone corocznie. Jego celem jest podnoszenie społecznej świadomości na temat zaburzenia uznanego za poważny problem zdrowotny.
             W tym roku uczniowie naszej szkoły włączyli się do tej akcji.  Swoją solidarność z osobami dotkniętymi autyzmem zaakcentowali przez niebieski element ubrania oraz trzymane w dłoniach niebieskie baloniki.

Wszyscy dowiedzieli się, że AUTYZMU SIĘ NIE LECZY, AUTYZM SIĘ AKCEPTUJE.