• Dzień Edukacji Narodowej - 14.10.2021

• „ZDALNE NAUCZANIE”

Z okazji Dnia Edukacji uczniowie kl. 8C przygotowali satyryczną scenkę pokazującą zdalne nauczanie w krzywym zwierciadle. Komiczna rodzina uczestnicząca w nauce przez Internet wzbudzała śmiech na widowni.  Autorką tekstu jest  pani Barbara Biskupska, która  przygotowała aktorów do występu. Duże brawa dla wszystkich.

• Spóźnione ślubowanie

• Z rocznym opóźnieniem odbyło się ślubowanie klas drugich. Rok temu uroczystości przeszkodziła pandemia. Klasy 2A i 2B przedstawiły zabawne scenki z życia uczniów oraz profesjonalnie wykonane piosenki.   Dużym przeżyciem było ślubowanie składane przed p. dyr. Michałem Filipczakiem i p. dyr. Magdaleną Kieszek. W uroczystości  uczestniczyli wzruszeni rodzice.

• Erasmus Days w SP11

• To już kolejny raz kiedy spotykamy się, by świętować Erasmus Days. Z tej okazji odbędą się lekcje kulturowe, połączone z wystawą prac uczniów. Będziemy śpiewać piosenki i uczyć się powitań w różnych językach. Jesteśmy Europejczykami. #ErasmusDays

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

• 1 września w naszej szkole odezwał się pierwszy dzwonek. Uczniowie, rodzice i nauczyciele rozpoczęli nowy rok szkolny. Po wakacjach wszyscy pełni zapału wróciliśmy do nauki i pracy. Do naszej szkolnej spoeczności dołączyło ponad 60 pierwszaków. Mamy nadzieję, że spodoba im się nasza kolorowa Jedenastka. Nowy rok szkolny otworzył Pan Dyrektor Michał Filipczak.