• 05.10.2017

  Zapraszam do wypożyczania nowych książek zakupionych zgodnie z propozycjani rodziców i uczniów. Są to tytuły dla młodszych i starszych. Książki są darem Rady Rodziców dla biblioteki szkolnej. DZIĘKUJEMY

 • 4 września zabrzmiał pierwszy dzwonek inaugurujący w SP nr 11 nowy rok szkolny. To już po raz 40, w tym budynku, rozpoczynamy nowy rok szkolny. Pani dyrektor Joanna Krajewska wraz z wicedyrektorem panem Michałem Filipczakiem przywitali uczniów, rodzicow, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Szczególnie serdeczne słowa powitania skierowane zostały do pierwszoklasistów.

  Wszystkim uczniom życzymy dobrych stopni oraz radości ze zdobywania wiedzy i pokonywania trudności.

 • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

  ZAPRASZAMY 4.09.2017

   NA UROCZYSTOŚĆ ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

  KLASY I-III O GODZINIE 9.30

  KLASY IV-VII O GODZINIE 10.30

 • PÓŁKOLONIE LETNIE

  Program półkolonii letnich 2017

  Ramowy plan dnia

  8.00-9.00-  zbiórka, zajęcia w grupach

  9.00-13.30 – zajęcia programowe wg harmonogramu

  13.30-14.00 – obiad

  14.00-16.00 - zajęcia w grupach

   

  26.06

  ZAJĘCIA W PARKU  IM. PIŁSUDSKIEGO

  27.06

  WYCIECZKA DO ZOO

  28.06

   WYCIECZKA DO PALMIARNIA, KSIĘŻY MŁYN

  29.06 

  PLANETARIUM POCZĄTKI ERY KOSMICZNEJ

  30.06

  ZAJĘCIA SPORTOWE

  03.07

  WYCIECZKA NA UROCZYSKO LUBLINEK

  04.07

  KINO

  05.07

   WYCIECZKA DO OGRODU BOTANICZNEGO,

  06.07

  ZAJĘCIA SPORTOWE

  07.07

  SPACER UL. PIOTRKOWSKĄ

   

 • OLIMPIADA W JEDENASTCE

  Z okazji Święta Szkoły odbyła się olimpiada, w której uczestniczyli uczniowie reprezentujący różne kraje. Jak na prawdziwej olimpiadzie pochód klas przebranych w reprezentacyjne stroje różnych krajów, otwierali zawodnicy z Grecji. Nie zabrakło Zeusa oraz znicza olimpijskiego i flag narodowych. Po defiladzie rozpoczęły się zmagania sportowe, które odbywały się w szkole i na zielonych terenach obok. Zwycięskie klasy otrzymały puchary, a wszyscy uczniowie papierowe medale. Zwyciężyła reprezentacja Irlandii - klasa 4a oraz Portugalii - klasa3b. W trakcie imprezy rodzice zadbali o zawodników organizując dla każdej klasy napoje oraz owoce. W organizację zawodów włączyli się uczniowie klasy 6a i 6b, którzy wraz z nauczycielami prowadzili konkursy.

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • ZAPRASZAMY RODZICÓW PRZYSZŁYCH UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

  Zapraszamy rodziców przyszłych uczniów klas pierwszych na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 9 czerwca o godzinie 17.00 w budynku naszej szkoły przy ul. Hufcowej 20A.

 • ŁÓDZKI TURNIEJ HISTORYCZNY W NASZEJ SZKOLE

  Wielcy Łodzianie w Historii Łodzi i Regionu Łódzkiego w 150 rocznicę urodzin Władysława Reymonta” – to tytuł I Turnieju Wiedzy Historycznej o Łodzi i Regionie Łódzkim dla uczniów szkół podstawowych, który zorganizowała w tym roku nasza szkoła wraz z Towarzystwem Przyjaciół Łodzi. Patronat nad turniejem objęła Pani Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

  Zmagania składały się z trzech części. Najpierw uczniowie przygotowywali plakat przedstawiający postać Władysława St. Reymonta, następnie tworzyli pokaz multimedialny prezentujący działalność łódzkiego fabrykanta. Ostatnim etapem był test wiedzy historycznej dotyczący osób związanych z Łodzią. W finale konkursu wzięło udział 11 szkół. 29 maja w naszej szkole odbyło się uroczyste rozdanie nagród. Wręczyły je wiceprezes TPŁ pani Elżbieta Kuncewicz oraz pani Janina Mitek- prezes sekcji szkolnej TPŁ. Pierwsze miejsce w turnieju zajęła SP 83, drugie- SP nr 19, a trzecie- SP nr 152. Poza laurami dla szkół przyznaliśmy również nagrody indywidualne. Uczniowie z SP nr 83 - Adraian Gregorek, Filip Gajewski, Maciej Marchwicki, Katarzyna Kacprzyk, Natalia Kuleczka przygotowali zwycięski plakat, uczniowie SP 138 – Wojciech Jurewicz i Michał Kaczmarek najlepszą prezentację multimedialną, natomiast Marta Saganowska, uczennica SP 12, otrzymała nagrodę za wiedzę o znanych łodzianach. Słowa podziękowania skierowaliśmy także do nauczycieli, którzy przygotowali uczniów do turnieju. A na zakończenie uroczystości uczniowie SP 11, biorący udział w zajęciach koła historycznego, zaprezentowali przedstawienie pokazujące historię naszego miasta. Zobaczyliśmy króla Jagiełłę , Rajmunda Rembielińskiego, pannę Piotrkowską, łódzkich fabrykantów oraz łódzką rzeźbiarkę Katarzynę Kobro. Spektakl został nagrodzony burzliwymi oklaskami.

 • SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

  Ania Bohatkiewicz i Filip Kniewski z klasy szóstej zdobyli drugie miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy o Unii Europejskiej. Nasi uczniowie wykazali się ogromną wiedzą na temat Unii Europejskiej. Do konkursu uczniowie przygotowywali się przez pól roku pod kierunkiem p. Bartłomieja Jankiewicza. Jednym z zadań konkursowych było przedstawienie postaci sławnego europejczyka. Ania i Filip zaprezentowali postać Juliusza Słowackiego, polskiego poety i europejczyka. Dowcipny tekst opowiadający o poecie napisała p. Anna Lewandowicz. Gratulujemy - takiej wiedzy można pozazdrościć.

 • KONKURS CZYTELNICZY - MOJE LEKTURY

  W tym roku w ramach promocji czytelnictwa odbył się konkurs przybliżający twórczość A. Lindgren oraz książki „Kłamczucha” M. Musierewicz i „Mikołajek” autorstwa Goscinny i Sempe. Laureatami konkursu zostali w klasach czwartych - Paulina Andrzejczak i Monika Ciarcińska, w klasach piątych Katarzyna Galewska a w klasach szóstych Klara Borowska. Uczniowie na zakończenie konkursu obejrzeli przygotowaną przez p. Ewę Sęk prezentację pokazującą świat lat siedemdziesiątych, w którym żyła bohaterka książki „Kłamczucha” oraz pokaz ówczesnej mody.

 • DZIEŃ ZIEMI

  Bardzo brudne krasnale, zaczarowane przez złą wróżkę  zostały odczarowane i posprzątały swoje otoczenie. Przedstawienie o tematyce ekologicznej z okazji Dnia Ziemi zaprezentowała klasa 3d. Uzupełnieniem przedstawienia były występy klasy 1a i 3c, które zaśpiewały piosenki o przyrodzie. Po takim przedstawieniu na pewno żaden uczeń naszej szkoły nie będzie śmiecił.

 • DUŻA PRZERWA - PRZEDSTAWIENIE KL. 5C

  „Duża przerwa” to przedstawienie przygotowane dla rodziców przez uczniów klasy 5c pod kierunkiem p. Bartłomieja Jankiewicza. Piątoklasiści wcielili się w role nauczycieli i z dużym talentem przedstawili scenki z pokoju nauczycielskiego. Wybuchy śmiechu na widowni często przerywały przedstawienie. Całemu zespołowi należą się duże brawa i gratulacje.

 • 3 MAJA - ŚWIĘTO KONSTYTUCJI

  Przedstawienie przypominające wydarzenia związane z uchwaleniem Konstytucji 3 Maja przygotowali uczniowie klasy 5c i 6a. Przedstawienie wraz z uczniami przygotowała pani Barbara Biskupska i Anna Lewandowicz. Historia przekazana w ciekawy i obrazowy sposób zostanie z pewnością lepiej zapamiętana przez młodzież. Na zakończenie uroczystości szkolny chór pod kierunkiem p. Edyty Daleckiej zaśpiewał kilka pieśni patriotycznych.

 • Nowe książki w BIBLIOTECE!!!

  Rada Rodziców zakupiła dla uczniów nowe książki. Są to nowości wydawnicze wybrane przez rodziców i uczniów. Pozostałe pozycje wskazane w przeprowadzonej ankiecie będą zakupione w późniejszym terminie. Dziękujemy Radzie Rodziców i zapraszamy uczniów do wypożyczania nowych książek. (więcej w galerii)

 • Dzień otwarty

  Która szkoła będzie najlepsza dla mojego dziecka? Na to pytanie mogli znaleźć odpowiedź rodzice odwiedzając w czasie "Dni otwartych" SP nr 11. Mała, jednozmianowa szkoła ze sprawdzoną kadrą pedagogiczną oraz miła atmosfera w niej panująca . Dobrze wyposażone klasy i pracownie, estetyczne i czyste wnętrza to przepis na sukces dziecka. W czasie dni otwartych rodzice mogli zwiedzić szkołę, porozmawiać z nauczycielami oraz obejrzeć występy najmłodszych uczniów.
  Zapraszamy pierwszaki !!!

 • XIV Mistrzostwa w szybkim czytaniu

  Anna Dyrkacz z klasy drugiej, Weronika Wentel z klasy trzeciej i Zuzanna Wyrwicka z klasy szóstej reprezentowały  naszą szkołę  w XIV Mistrzostwach w szybkim czytaniu ze zrozumieniem. Gratulujemy!

 • Przekaż 1% podatku na działalność naszej szkoły.

  Przekaż 1% podatku na działalność  szkoły.
  Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele SP NR 11 - dążąc do zdobycia dodatkowych środków finansowych na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do programu, który umożliwia - za pośrednictwem Fundacji "Rodzice Szkole", Organizacji Pożytku Publicznego nr KRS0000268115 - przekazanie kwot wartości 1% od Państwa podatku dochodowego. Celem dokonania ww. operacji każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2016 -"RR SP nr 11 w Łodzi".
  Z góry serdeczne podziękowania za wsparcie Naszej Jedenastki
  Rada Rodziców Sp nr 11 w Łodzi

 • Memoriał im. Pawła Gozdana

  Wszyscy, którzy chcieli zobaczyć jak radosny może być sport, mogli to zrobić kibicując zawodnikom startującym w Memoriale Pawła Gozdana. Eliminacje, w których startowali uczniowie SP101, SP79, SP42 oraz SP11 odbył się w naszej szkole. W tym turnieju liczył się nie tylko czas, ale też dokładność wykonania zadania. Pierwsze miejsce w tegorocznych eliminacjach zajęli uczniowie naszej szkoły. Życzymy powodzenia w dalszych startach.

 • Drzwi otwarte w "Jedenastce"

  ZAPRASZAMY DZIECI
  I RODZICÓW
  NA
  DRZWI OTWARTE W "JEDENASTCE"
  18 MARCA 2017 R. ( SOBOTA)
  W GODZINACH 11.00-13.00

 • Zapusty w szkole

  Idą, idą przebierańce…. a wśród nich turoń, kominiarz, bocian, koza, zapust, niedźwiedź, anioły, diabły, król Herod, śmierć oraz mieszkańcy wsi. Tak przebrani uczniowie klasy 2b pokazali kolegom, jak zgodnie z tradycją żegnano dawniej karnawał. Takie ostatki odbywają się w szkole od lat, a na następne zapraszamy za rok.

strona:

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Marii Kownackiej w Łodzi
  ul. Hufcowa 20A
  94-107 Łódź
 • 42 252 28 00
  Sekretariat szkoły czynny w godzinach 7.30 - 15.30
  we wtorki w godzinach 9.00 - 17.00

Mapa

Galeria zdjęć