• ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

     • Ślubowanie pierwszoklasistów to najbardziej uroczysty dzień w ich szkolnym życiu. Do szkoły wraz z odświętnie ubranymi dziećmi przybyły też ich rodziny. Gości powitał dyrektpr szkoły pan Michal Filipczak. Uczniowie klas pierwszych przedstawili zabawny program artystyczny. Zjawiła się też wróżka Weronika, która potwierdziła, że wszystkie dzieci mogą zostać pasowane na uczniów. W czasie ślubowania rodzice wykonali wiele fotografii, które będą miłą pamiątkę tego uroczystego dnia.

     • Ucz się w 11!

     • Ucz się w 11 – to hasło dnia otwartego, w czasie którego rodzice i  przyszli uczniowie gościli w naszej szkole.  W trakcie spotkania dyrektor szkoły p. Michał Filipczak przedstawił informacje o szkole, jej ofercie edukacyjnej i wychowawczej oraz  zapoznał rodziców z procedurami związanymi z rekrutacją. Goście obejrzeli filmik, w którym Tosia i Plastuś oprowadzali widzów po szkole, uczniowie klasy 5b zaprezentowali inscenizację wiersza "Rzepka" w języku angielskim, a szkolny chór zaśpiewał piosenkę  "SP 11". Następnie rodzice wraz z dziećmi zwiedzili szkołę i rmieli możliwość porozmawiania z nauczycielami.

       Zapraszamy do 11!

     • 1%

     • Komunikat nadzwyczajny w sprawie 1 % podatku od osób fizycznych

       

      Szanowni Państwo uczestnicy programu: 1 % dla Twojej szkoły,

      uprzejmie informujemy, że wzorem lat ubiegłych, z dniem 1 stycznia 2022 roku nastąpiły zmiany w drukach PIT dotyczące numeracji poszczególnych rubryk, w których darczyńca wpisuje szczegółowy cel, na który przeznacza 1 % swojego podatku dochodowego. Poniżej zamieszczamy aktualne dane z prośbą o przekazanie ich uczestnikom naszego programu.

      Z wyrazami szacunku

      Wojciech Starzyński

      Prezes Zarządu Fundacji „Rodzice Szkole”

      tel. 602 694 951

       

      PIT 28 poz. 216; PIT 36 poz. 500; PIT 36L poz. 165; PIT 37 poz. 138; PIT 38 poz. 66; PIT 39 poz. 50.

       

      WPŁATY KIERUJEMY NA NA NUMER KONTA:

      Alior Bank S.A. 84 2490 0005 0000 4530 6023 3630 ul. Szajnochy 11 lok. 2 01-637 Warszawa

      Fundacja „Rodzice Szkole”KRS nr 0000268115NIP:  525 – 23 – 85 – 781 REGON 140781919

       

      W rubryce CEL SZCZEGÓŁOWY należy wpisać: Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 11 w Łodzi.

       

      P. S. Jednocześnie informujemy, że wszystkim radom rodziców, które dopełniły warunków zapisanych w Porozumieniu (podjęcie odpowiedniej uchwały i wskazanie numeru rachunku bankowego) dokonaliśmy przekazania należnych im kwot.

       

      Warszawa 14.01.2022 r.

     • Mikołajki w SP11

     • Jak zawsze 6 grudnia naszą szkołę odwiedził Św. Mikołaj. Uczniowie zrobili Mikołajowi niespodziankę i zalożyli ubrania w ulubiomym przez niego czerwonym kolorze. Wszyskie grzeczne dzieci otrzymały od solenizanta cukierki.

     • 11 listopada w Jedenastce

     • Z okazji Święta Niepodległości uczniowie naszej szkoły przygotowali spektakl opowiadający o wydarzeniach poprzedzających odrodzenie państwa polskiego w 1918 roku.  W postacie bohaterów tamtych dni wcielili się uczniowie klasy 7b. Przedstawienie przygotował pan B. Jankiewicz. Spektakl bardzo podobał się widzom i został nagrodzony  gromkimi brawami. Uroczystość zakończył występ chóru, który zaśpiewał legionowe piosenki.

     • Dzień Edukacji Narodowej - 14.10.2021

     • „ZDALNE NAUCZANIE”

      Z okazji Dnia Edukacji uczniowie kl. 8C przygotowali satyryczną scenkę pokazującą zdalne nauczanie w krzywym zwierciadle. Komiczna rodzina uczestnicząca w nauce przez Internet wzbudzała śmiech na widowni.  Autorką tekstu jest  pani Barbara Biskupska, która  przygotowała aktorów do występu. Duże brawa dla wszystkich.

     • Spóźnione ślubowanie

     • Z rocznym opóźnieniem odbyło się ślubowanie klas drugich. Rok temu uroczystości przeszkodziła pandemia. Klasy 2A i 2B przedstawiły zabawne scenki z życia uczniów oraz profesjonalnie wykonane piosenki.   Dużym przeżyciem było ślubowanie składane przed p. dyr. Michałem Filipczakiem i p. dyr. Magdaleną Kieszek. W uroczystości  uczestniczyli wzruszeni rodzice.

     • Erasmus Days w SP11

     • To już kolejny raz kiedy spotykamy się, by świętować Erasmus Days. Z tej okazji odbędą się lekcje kulturowe, połączone z wystawą prac uczniów. Będziemy śpiewać piosenki i uczyć się powitań w różnych językach. Jesteśmy Europejczykami. #ErasmusDays 

     • Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

     • 1 września w naszej szkole odezwał się pierwszy dzwonek. Uczniowie, rodzice i nauczyciele rozpoczęli nowy rok szkolny. Po wakacjach wszyscy pełni zapału wróciliśmy do nauki i pracy. Do naszej szkolnej spoeczności dołączyło ponad 60 pierwszaków. Mamy nadzieję, że spodoba im się nasza kolorowa Jedenastka. Nowy rok szkolny otworzył Pan Dyrektor Michał Filipczak.

     • "DAJBOŻEDZWONEK" nr 2 / listopad

     • W listopadowej gazetce " BOŻEDAJDZWONEK" znajdziemy:

      • wywiad z p. Anną Pawlak na temat wróżb andrzejkowych. Wróżby wczoraj i dziś. Czym się różnią? Czy w nie wierzymy?  Jak było dawniej?
      • podsumowanie Dnia Życzliwości
      • ogłoszenie literackiego konkursu świątecznego 
      • ogłoszenie konkursu sportowego - Biegu Mikołajkowego

      link do pełnego wydania gazetki poniżej:

     • Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły

     • Apel do środowiska szkolnego

       w sprawie włączenia się w realizację

        programu:  Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły

       

       

      Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły Podstawowej  nr 11 w Łodzi

       

      Szanowni Państwo,

      dążąc do pozyskania dodatkowych funduszy   na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do programu: Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły. Program umożliwia gromadzenie  przez radę rodziców - za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, organizacji pożytku publicznego nr KRS: 0000268115 – środków  pochodzących z   1%  Państwa podatku dochodowego. Polecając tę formę poprawy warunków nauczania naszych dzieci, prosimy  o zainteresowanie nią  swoich   przyjaciół i znajomych wskazując, że  tą drogą mogą włączyć się w budowanie oświaty  na miarę swoich oczekiwań i  wyzwań XXI wieku. 

       

      Celem uczestniczenia w wymienionym programie  każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2019 (PIT 28 poz. 140, PIT 36 poz. 442, PIT 36L poz. 148, PIT 37 poz. 134, PIT 38 poz. 64, PIT 39 poz. 50) – „RR Szkoły Podstawowej Nr 11 w Łodzi”

       

       

      W imieniu Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 11 w Łodzi

      Przewodniczący Rady Rodziców

      Robert Wójcik

       

       

      Szczegółowe informacje o działalności Fundacji Rodzice Szkole” znajdują się na stronie  internetowej: www.rodziceszkole.edu.pl