• Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły

     • Apel do środowiska szkolnego

       w sprawie włączenia się w realizację

        programu:  Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły

       

       

      Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły Podstawowej  nr 11 w Łodzi

       

      Szanowni Państwo,

      dążąc do pozyskania dodatkowych funduszy   na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do programu: Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły. Program umożliwia gromadzenie  przez radę rodziców - za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, organizacji pożytku publicznego nr KRS: 0000268115 – środków  pochodzących z   1%  Państwa podatku dochodowego. Polecając tę formę poprawy warunków nauczania naszych dzieci, prosimy  o zainteresowanie nią  swoich   przyjaciół i znajomych wskazując, że  tą drogą mogą włączyć się w budowanie oświaty  na miarę swoich oczekiwań i  wyzwań XXI wieku. 

       

      Celem uczestniczenia w wymienionym programie  każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2019 (PIT 28 poz. 140, PIT 36 poz. 442, PIT 36L poz. 148, PIT 37 poz. 134, PIT 38 poz. 64, PIT 39 poz. 50) – „RR Szkoły Podstawowej Nr 11 w Łodzi”

       

       

      W imieniu Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 11 w Łodzi

      Przewodniczący Rady Rodziców

      Robert Wójcik

       

       

      Szczegółowe informacje o działalności Fundacji Rodzice Szkole” znajdują się na stronie  internetowej: www.rodziceszkole.edu.pl

       

     • Kiermasz "Idą Święta"

     • Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Kiermasz "Idą Święta".

      Kiermasz "Idą Święta..." organizowany przez Radę Rodziców, nauczycieli i uczniów to najwspanialsza uroczystość w naszej szkole. Tegoroczny był już dwunastym i jak co roku odbywał się w świątecznie udekorowanej przez rodziców sali gimnastycznej. Kiermasz otworzyła pani dyrektor Joanna Krajewska, która  zaprosiła gości do udziału w tym miłym spotkaniu. Imprezę rozpoczęły  występy uczniów. Główną atrakcją kiermaszu były ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów i nauczycieli oraz domowe ciasta upieczone przez mamy, które prowadziły kawiarenkę "Pod Aniołem". W czasie kiermaszu piosenki wykonywane przez szkolny chór umilały zakupy i degustacje ciast. Zapraszamy za rok - to będzie już trzynasty raz.

     • Znany szermierz w naszej szkole

     • Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Znany szermierz w naszej szkole.

      Znany szermierz pan Ruben Dario Limardo Gascón byl gościem w naszej szkole.W czasie spotkania nasz gość  barwnie i interesująco mówił o swojej karierze sportowej, odpowiadał na pytania oraz pokazał uczniom kilka elementów sportowej rozgrzewki. Spotkanie z szpadzistą było dla wszystkich wielką przyjemnością i mamy nadzieję, że zdopinguje uczniów do uprawiania sportu.