•  

          Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2021/2022

           

          KLASY 1 - 3

          Nazwa zajęć Prowadzący zajęcia

          Dzień, godzina

          Koło matematyczne kl. 1a mgr Małgorzata Szubska

          Środa 11.50-12.35
          s.4

          Koło matematyczne kl.1b mgr Anna Kamińska

          Poniedziałek 11.50-12.35
          s.6

          Koło artystyczne kl.1c mgr Marika Klepczarek Wtorek 11.50-12.35
          s.3
          Zajęcia artystyczne kl.2a mgr Ewa Sęk Piątek 11.50-12.35
          s.1
          Koło artystyczne kl.2b mgr Monika Kozińska Piątek 11.50-12.35
          s.2
          Koło plastyczne kl.3a mgr Magdalena Tomczyk Środa 9.50-10.35
          s.113
          Koło kodowania kl.3b mgr Katarzyna Nawrocka-Szeszko Piątek 11.50-12.35
          s.6
          Koło gier planszowych kl.3c mgr Agnieszka Stępniewska Czwartek 12.55-13.40
          s.3
          Gimnastyka korekcyjna kl.3d mgr Joanna Marcinkiewicz-Ostafińska Piątek 9.50-10.35
          s.111
          Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl.3a i 3b mgr Małgorzata Szubska  Czwartek 9.50-10.35
          s.4
          Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl.3c i 3d mgr Małgorzata Szubska Czwartek 12.45-13.30
          s.4
          Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klas 1 mgr Monika Kozińska

          Wtorek 11.50-12.35
          s.4
          Czwartek 11.50-12.35 
          s.2

          Zajęcia z obcokrajowcem mgr Ewa Sęk

          Środa 11.50-12.35
          s.2
          Wtorek 8.55-9.40
          s.2

          Zajęcia z obcokrajowcem mgr Joanna Marcinkiewicz-Ostafińska

          Wtorek 11.50-12.35
          s.113

          Poniedziałek 12.55-13.40
           s.1

          Zajęcia rewalidacyjne mgr Emilia Zielińska

          Wtorek 9.40-10.35
          s.113
          Poniedziałek 9.40-10.35
          s.113

          Zajęcia rewalidacyjne kl.5b mgr Anna Arkita

          Środa 8.00-8.45
          s. 207
          Poniedziałek 8.55-9.40
          s.207

          Zajęcia logopedyczne indywidualne mgr Anna Arkita

          Poniedziałek 12.35-13.20
          s.207
          Piątek 8.10-8.45
          s.207

          Zajęcia logopedyczne - uczniowie z kl. 3a,1b,2a mgr Anna Arkita Poniedziałek 12.55-13.40
          s.207
          Zajęcia logopedyczne - uczniowie z kl.  4b, 3b mgr Anna Arkita Wtorek 9.50-10.35
          s.207