• Zajęcia pozalekcyjne

        •  

          Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2021/2022

           

          KLASY 1 - 3

          Nazwa zajęć Prowadzący zajęcia

          Dzień, godzina

          Koło matematyczne kl. 1a mgr Małgorzata Szubska

          Środa 11.50-12.35
          s.4

          Koło matematyczne kl.1b mgr Anna Kamińska

          Poniedziałek 11.50-12.35
          s.6

          Koło artystyczne kl.1c mgr Marika Klepczarek Wtorek 11.50-12.35
          s.3
          Zajęcia artystyczne kl.2a mgr Ewa Sęk Piątek 11.50-12.35
          s.1
          Koło artystyczne kl.2b mgr Monika Kozińska Piątek 11.50-12.35
          s.2
          Koło plastyczne kl.3a mgr Magdalena Tomczyk Środa 9.50-10.35
          s.113
          Koło kodowania kl.3b mgr Katarzyna Nawrocka-Szeszko Piątek 11.50-12.35
          s.6
          Koło gier planszowych kl.3c mgr Agnieszka Stępniewska Czwartek 12.55-13.40
          s.3
          Gimnastyka korekcyjna kl.3d mgr Joanna Marcinkiewicz-Ostafińska Piątek 9.50-10.35
          s.111
          Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl.3a i 3b mgr Małgorzata Szubska  Czwartek 9.50-10.35
          s.4
          Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl.3c i 3d mgr Małgorzata Szubska Czwartek 12.45-13.30
          s.4
          Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klas 1 mgr Monika Kozińska

          Wtorek 11.50-12.35
          s.4

          Czwartek 11.50-12.35 
          s.2

          Zajęcia z obcokrajowcem mgr Ewa Sęk

          Środa 11.50-12.35
          s.2
          Wtorek 8.55-9.40
          s.2

          Zajęcia z obcokrajowcem mgr Joanna Marcinkiewicz-Ostafińska
          Wtorek 11.50-12.35
          s.113
          Poniedziałek 12.55-13.40
           s.1
          Zajęcia rewalidacyjne mgr Emilia Zielińska

          Wtorek 9.40-10.35
          s.113

          Poniedziałek 9.40-10.35
          s.113

          Zajęcia rewalidacyjne kl.5b mgr Anna Arkita

          Środa 8.00-8.45
          s. 207

          Poniedziałek 8.55-9.40
          s.207

          Zajęcia logopedyczne indywidualne mgr Anna Arkita

          Poniedziałek 12.35-13.20
          s.207

          Piątek 8.10-8.45
          s.207

          Zajęcia logopedyczne - uczniowie z kl. 3a,1b,2a mgr Anna Arkita Poniedziałek 12.55-13.40
          s.207
          Zajęcia logopedyczne - uczniowie z kl.  4b, 3b mgr Anna Arkita Wtorek 9.50-10.35
          s.207

           

          KLASY 4 - 8 

          A. Zajęcia językowe

          Nazwa zajęć

          Prowadzący zajęcia

          Dzień, godzina

          Język japoński  z kulturą
           Japonii

          mgr I. Xiężopolska- Krzyżańska

          czwartek  (co drugi tydzień)
           

          Koło j. polskiego dla uczniów klasy 4a

           mgr  Anita Kozik

          Piątek 8.00 - 8.45
          s. 203

          Koło j.polskiego dla uczniów klasy 8b mgr Anna Lewandowicz wtorek 14.45 - 15.30 
          s. 204
          Język polski obcokrajowców mgr Barbara Biskupska

          środa  13.40 - 14.25
          s. 113

          piątek 8.00 - 8.45
          s. 113

          Koło polonistyczne dla klasy 5a mgr Joanna Wilmańska środa 13.50 - 14.35 
          s. 207

          B. Zajęcia artystyczne i inne

          Chór

          mgr Edyta Dalecka

          poniedziałek 14.45 -15.30
          s. 204

          Koło teatralne

          mgr Barbara Biskupska

          wtorek 8.00 - 8.45 
          s. 105

          C. Zajęcia przedmiotowe

          Koło historyczno – regionalne kl. VII - VIII

          mgr Bartłomiej Jankiewicz

          czwartek 8.00 - 8.45
          s. 205

          Zajęcia wspomagające z chemii i fizyki dla klasy 8

          mgr Beata Gałaj

          poniedziałek 7.10 - 7.55
          s. 209

          wtorek 14.45 - 15.30
          s. 209 

          Koło fizyczno-chemiczne dla klasy 7 

          mgr Beata Gałaj

          piątek 8.00 - 8.45
          s. 209

          EKoło informatyczne dla klasy 7e

          mgr Agnieszka Mordal

          piątek 8.00 - 8.45    
          s. 102

          Egzamin ósmoklasisty – zajęcia przygotowujące do egz. z matematyki dla kl.8c

          mgr Magdalena Malinowska - Kieszek

          Piątek 8.00 - 8.45
          s.211

          Matematyka – zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla kl. 6a

          mgr Anna Śnieć

          środa 14.45 - 15.30
          s. 206

          Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty dla klasy 7b

          mgr Roksana Remiszewska

          piątek 8.00 - 8.45 
          s. 201

          Koło biologiczne dla klas 7 mgr Magdalena Jachimiak - Grzyl 

          czwartek 14.45 -15. 30
          s. 208

          Egzamin ósmoklasisty – zajęcia przygotowujące do egz. z matematyki dla kl.8a, 8b, 8d mgr Joanna Kubiak

          8d - poniedziałek 13.50 -14.35 
          8b - środa 8.00 -8.45

          8a - piątek 13.50 -14.35

          Zajęcia wspomagające z matematyki Anna Pokora

          poniedziałek 4d/4c- 8.00-8.45
          poniedziałek 5b/5a-13.50-14.35

          środa 4a/4b- 8.00-8.45

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Anna Pokora

          klasy 5-poniedziałek 14.45-15.30
          s. 206
          klasy 7-czwartek 13.50 -14.35
          s. 211

          klasy 4 - piątek
          13.50 -14.35
          s. 206

          D. Zajęcia sportowe

          Piłka nożna klasy 4-8 

          mgr Michał Majek

          wtorek 14.45 - 15.30 
          duża sala

          Koło sportowe dla klas 6

          mgr Karina Andrysiak

          czwartek 13.50 - 14.35

          SKS dla klasy 4d

          mgr Karina Andrysiak

          wtorek 8.55 - 9.40
          środa 13.50 - 14.35

          Zajęcia sportowe dla klasy 5b mgr Adriana Piegat

          piątek 8.55 - 9.40
          duża sala

          SKS dla klasy 4b mgr Karolina Płomińska

          czwartek 8.00 - 8.45
          piątek 8.00 - 8.45

          WF Z AWF dla klasy 5b mgr Karolina Płomińska

          poniedziałek 14.45 - 15.30
          czwartek 13.50 - 14.35
          duża sala

          Zajęcia dodatkowe dla klasy 4b mgr Karolina Płomińska

          wtorek  13.50 - 14.35

          E. Pozostałe zajęcia 

          Zajęcia rewalidacyjne dla klasy 5b

           mgr Anna Arkita

          poniedziałek 8.55 - 9.40
          środa 8.00 - 8.45
          s. 207

          Zajęcia logopedyczne indywidualne

          mgr Anna Arkita

          wtorek kl. 4b, 3b - 9.50 -10.35 
          s. 207

          piątek kl. 4b, 4d - 8.10 -8.55 
          s. 207

           

          Zajęcia rewalidacyjne

          mgr Anna Mastalska

          wtorek  8.40 - 9.25
          s.
          113
          czwartek 9.40 - 10.25
          s. 113