• Dzieci listy piszą do osób chorych onkologicznie...
     • Dzieci listy piszą do osób chorych onkologicznie...

     •  

      Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Kownackiej oraz Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. Mikołaja Kopernika w Łodzi zachęcają do udziału w łódzkiej Akcji Pisania Serdecznych i Ciepłych listów przez uczniów szkół podstawowych.

       

       

                          Każdy list powinien rozpoczynać się słowami
                "... podaję Ci pięć powodów dla których możesz się uśmiechać...."

       

      Harmonogram akcji:

      12-16.03 - wspólna szkolna akcja pisania listów;

      19-23.03- dostarczenie listów do Szkoły Podstawowej nr 11 w Łodzi;

      26-30.03 -przekazanie listów osobom chorym onkologicznie.

       

      Przebieg akcji:

      Uczniowie na terenie swojej szkoły wspólnie piszą listy. Listy powinny być ciepłe, serdeczne, wywołujące uśmiech u osoby chorej, mogą zawierać rysunki. W listach nie powinny znajdować się słowa, rysunki niecenzuralne, obraźliwe i niesympatyczne. Nauczyciel odpowiedzialny za przebieg akcji w szkole, jest zobowiązany do czuwania nad treścią listów swoich podopiecznych. Listy są anonimowe, mogą być podpisane tylko imieniem autora.

       

      Pakowanie i przekazanie listów:

      Każdy list powinien zostać zapakowany w oddzielną kopertę, a wszystkie listy z danej szkoły pakujemy do jednej zbiorczej dużej koperty. Kopertę podpisujemy numerem i adresem szkoły oraz nazwiskiem nauczyciela odpowiedzialnego za przebieg akcji w placówce.

       

      Listy dostarczamy do Szkoły Podstawowej nr 11 w Łodzi,

      ul. Hufcowa 20A najpóźniej do 23.03. 2018 roku.

       

      Osoby koordynujące akcję : Iwona Xiężopolska-Krzyżańska, Izabela Złotowska- nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 11 w Łodzi; Julia Ścigała- dział promocji Szpitala Kopernika w Łodzi.

    • Serce SP11 dla Syrii
     • Serce SP11 dla Syrii

     • Uwaga, uwaga , achtung, achtung, abunai, abunai... "Jesteśmy głosem dzieci z Syrii!!!" Tak dzisiaj nawoływali uczniowie 11-stki...

      💗Serce Szkoły Podstawowej nr 11 dla Syrii💗
      to myśl przewodnia, która towarzyszyła uczniom w projekcie i akcji Unicefu * Spraw, aby dzieci z Syrii przetrwały zimę* .
      Happening , scenka rozmowy telefonicznej w języku angielskim i krótka prelekcja uczniów klas 7 dla młodszych kolegów, przybliżyła i uświadomiła wielkie problemy dzieci syryjskich.

                                                                  Galeria zdjęć

    • Drzwi Otwarte
     • Drzwi Otwarte

     • Plastusiowa Kraina w SP11 gościła przyszłych pierwszoklasistów, którzy wraz z rodzicami odwiedzili naszą szkołę. Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor Joanna  Krajewska, która opowiedziała o szkole. Następnie goście obejrzeli inscenizację fragmentu "Plastusiowego pamiętnika" w wykonaniu nauczycieli. Uczniowie z klas 1-4 przedstawili nowe piosenki, po czym grupa taneczno- wokalna "Wiolinki" zaprezentowała układy taneczne. Część artystyczną zakończyła grupa rytmiczna "Orzeszki". Druga część spotkania odbyła się w klasach, gdzie nauczyciele odpowiadali na pytania rodziców, a dzieci bawiły się w Plastusiowej Krainie. 

        Jeżeli nie byli Państwo jeszcze w Plastusiowej Krainie, to zapraszamy Was 17 marca w godzinach              od 11 do 13.

       

      Galeria zdjęć