Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018

 

 

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2018/2019

A. Zajęcia językowe

Nazwa zajęć

Prowadzący zajęcia

Dzień, godzina

Japoński - zajęcia jęz. japońskiego z kulturą
 i wiedzą o Japonii

mgr I. Xiężopolska- Krzyżańska

Czwartek 13.50 -14.40
s. 205

Język angielski – zajęcia rozwijające zainteresowania

mgr E. Kabacińska

Środa 14.45 -15.30

s. 104

Angielski - koło zainteresowań kulturą i językiem brytyjskim dla klas 5

mgr J. Witkowska - Chrustek

Wtorek 8.55 -9.40
s.202

Angielski - koło zainteresowań kulturą i językiem brytyjskim dla klas 4c

mgr M. Bugała - Bednarek

Czwartek 8.00 -8.45
s. 206

Zajęcia jęz. angielskiego pt. Chcę wiedzieć więcej dla kl. 6b

mgr M. Bugała - Bednarek

Czwartek 14.45 – 15.30
s.206

Język angielski – zajęcia rozwijające uzdolnienia dla kl. 4b

mgr R. Remiszewska

Czwartek

8.55- 9.40 gr. I

9.50 – 10.35 gr. II
świetlica

B. Zajęcia artystyczne i inne

Koło teatralne – zajęcia rozwijające uzdolnienia dla kl. 5b

mgr A. Lewandowicz

Piątek 8.55 – 9.40
s. 202

Chór szkolny

mgr E. Graczyk - Dalecka

Piątek 14.45 -15.30
s.102

Zajęcia taneczne dla kl. 4

mgr E. Graczyk - Dalecka

Czwartek 13.50 -14.35
s.111

Wiolinki – zajęcia muzyczne

mgr A. Piegat

mgr A. Andrysiak

 Środa  12.55- 13.40

Koło Samorządu Szkolnego

mgr J.Witkowska - Chrustek

 Czwartek
 11.50 -12.35
biblioteka szkolna




 

C. Zajęcia przedmiotowe

Egzamin ósmoklasisty – zajęcia przygotowujące do egz. z jęz. polskiego dla klasy 8b

mgr M. Filipczak

Czwartek 8.00 -9.40
s.203

Egzamin ósmoklasisty – zajęcia przygotowujące do egz. z jęz. polskiego dla klasy 8a

mgr A. Lewandowicz

Poniedziałek 8.00 -9.40
s.204

Egzamin ósmoklasisty  - zajęcia przygotowujące do egz. z jęz. angielskiego dla klas 8

mgr I. Złotowska

Wtorek 8.-8.45

Piątek 8.00 – 8.45
s.104

Potyczki jęz. polskim – zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla kl.5

mgr A. Lewandowicz

Środa 12.55 – 13.40
s.2

Język polski – zajęcia rozwijające uzdolnienia

mgr B. Biskupska

Czwartek 7.00 – 7.45

s.105

Język polski – zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze

mgr B. Biskupska

Poniedziałek

13.40 -14.05
s.202

Język polski – zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl.6a

mgr Joanna Wilmańska

Wtorek 15.40 – 16.25
s.203

Zajęcia przygotowujące do wojewódzkiego konkursu

mgr B. Jankiewicz

Poniedziałek 8.55 -9.40
(biblioteka)

Czwartek 7.10 – 7.50
s.205

Koło biblijne

lic. K. Kucharska

Piątek 13.50-14.35

s.211

Język polskie – zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla klasy 4a

mgr A. Kozik

Środa 13.50 -14. 35
s. 209

Fizyka i chemia – zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

mgr B. Gałaj

Wtorek 7.10 – 7.55

Czwartek 15.40 -16.45
s.209

Koło informatyczne

mgr J. Kowalczyk

Poniedziałek 12.30 -12.50.

Wtorek 12.30 -12.50.

s.101

Koło przyrodnicze dla kl. 4 – zajęcia rozwijające zainteresowania.

mgr M. Grzyl

Poniedziałek 13.50-14.35
s.208

Matematyka – zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla kl. 8a

mgr D. Kawa

Środa 8.00 -8.45
s.206

Matematyka dla każdego kl. 7 – zajęcia rozwijające uzdolnienia

mgr D. Kawa

Poniedziałek 7.10 – 7.55
s.206

Egzamin ósmoklasisty – zajęcia przygotowujące do egz. z matematyki dla klasy 8a

mgr D. Kawa

Wtorek 7.10 -7.55
s.206

Egzamin ósmoklasisty – zajęcia przygotowujące do egz. z matematyki pt. Fabryka wiedzy dla kl.8b

mgr M. Malinowska - Kieszek

Poniedziałek 8.00-9.40
s.211

Matematyka dla kl. V – zajęcia rozwijające uzdolnienia

mgr J. Kubiak

Poniedziałek
14.35 -15.30

s.203

Matematyka – zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze dla kl. V abd

mgr J. Kubiak

Środa 8.00 – 8.45

s.112

Matematyka – zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla kl. 4a i 4b

mgr J.Kubiak

Piątek 13.50 – 14.35
s.112

D. Zajęcia sportowe

Rugbby – zajęcia sportowe.

mgr K. Płomińska

Poniedziałek 13.50 -15.30

Zajęcia sportowe dla kl. 4e

mgr K. Płomińska

Poniedziałek 9.50 -10.35

Zajęcia sportowe dla kl.7

mgr A. Andrysiak

Poniedziałek 13.50 -14.35

E. Edukacja wczesnoszkolna 

     

Koło regionalne

mgr A. Pawlak

mgr A. Kamińska

Poniedziałek 12.55 -13.40
s.6

Zajęcia wokalne 1-4

 mgr E. Sęk

Środa 12.55 – 13.40
s.1

Zajęcia teatralne dla kl. 2a

mgr E. Sęk

Wtorek 12.55 – 13.40
s.1

Zajęcia rozwijające twórczość plastyczną dla kl.2

mgr A. Nowakowska

Piątek 11.50 -12.35
s.2

 

Zajęcia sportowe dla kl.2b

mgr A. Nowakowska

Wtorek 12.55 – 13.40
s.2

Koło plastyczne kl. 3a

mgr M. Tomczyk

Wtorek 12.55 -13.40

s.5

Zajęcia artystyczne dla kl. 1

mgr M. Kozińska
mgr D. Jabłońska

Wtorek 11.50 -12.35

s.3

Zajęcia rozwijające uzdolnienia pt. „Z matematyką za pan brat” dla kl. 1a

mgr M. Szubska

Czwartek 12.45 -13.30

s.4

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne.

mgr M Szubska

Wtorek 12.40 – 13.40

Czwartek 13.40 – 14.40

s.4

Logopedia

 

mgr A. Arkita

Pon. 8.40 – 10.40

Śr. 11.50 -12.50

Czw. 8.55 – 9.40

Pt. 13.20 -14.25

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

mgr A. Mordal

Poniedziałek
12.40 -13.40

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Marii Kownackiej w Łodzi
    ul. Hufcowa 20A
    94-107 Łódź
  • 42 252 28 00
    Sekretariat szkoły czynny w godzinach 7.30 - 15.30
    we wtorki w godzinach 9.00 - 17.00

Mapa