Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018

 

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018

A. Zajęcia językowe
Nazwa zajęć Prowadzący zajęcia Dzień, godzina
Japoński - zajęcia jęz. japońskiego z kulturą i wiedzą o Japonii

mgr I. Xiężopolska- Krzyżańska

Poniedziałek, 12.55-13.40

Angielski - koło zainteresowań kulturą i językiem brytyjskim dla klas 6 mgr I. Złotowska Piątek, 12.55-13.40
Angielski - koło zainteresowań kulturą i językiem brytyjskim dla klas 4 mgr J. Witkowska - Chrustek Poniedziałek, 12.55-13.40
Angielski - koło zainteresowań kulturą i językiem brytyjskim dla klas 4 mgr M. Bugała - Bednarek Poniedziałek, 12.55-13.40
Angielski - koło zainteresowań kulturą i językiem brytyjskim dla klas 7 mgr M. Bugała - Bednarek Poniedziałek, 14.45-15.30
Niemiecki - koło zainteresowań kulturą i językiem niemieckim dla klas 7 mgr R. Remiszewska Środa, 7.10-7.55
Bonjour la France ! - Kultura Francji z elementami języka francuskiego dla początkujących dla klas 7 mgr M. Filipczak Czwartek, 8.45-9.50
B. Zajecia artystyczne
Koło polonistyczne dla kl.4b mgr A. Lewandowicz Piątek,  11.55-12.35
Koło teatralne kl. 5 mgr B. Biskupska Piątek, 13.50 - 14.30
Koło poetyckie mgr J. Wilmańska  Wtorek, 13.50-14.35
Koło plastyczne kl. 5-7 mgr A. Piekut Środa,  13.50-14.35
Koło plastyczne dla kl. 4 mgr A. Piekut Poniedziałek, 11.50.12.35
Chór szkolny mgr E. Graczyk - Dalecka Poniedziałek, 13.50-14.50
C. Zajęcia przedmiotowe
Scrabble w szkole- zajęcia z elementami języka polskiego i matematyki oparte na grze planszowej dla kl. 4-7

mgr M. Kieszek           

mgr M. Filipczak

Poniedziałek, 13.50-14.35
Potyczki z językiem polskim klasy 4 mgr A. Lewandowicz Poniedziałek, 11.50-12.35
Koło historyczne mgr B. Jankiewicz Poniedziałek 7.10-7.55
Koło religijne kl. 3 lic. K. Ławniczak- Kucharska Wtorek, 12.55-13.40
Potyczki z matematyką kl. 4 mgr J. Kubiak Czwartek, 13.50-14.35
Einstein w Jedenastce - koło chemiczno - fizyczne mgr B. Gałaj Wtorek, 7.10-7.55
Koło informatyczne mgr J. Kowalczyk Poniedziałek, 13.50-14.35
Koło przyrodnicze mgr M. Grzyl Wtorek, 13.50-14.35
Matematyka dla każdego kl. 5b mgr D. Kawa Poniedziałek, 8.00-8.45
Matematyka dla każdego kl. 6b mgr D. Kawa Czwartek,  8.00-8.45
Między nami matematykami klasy 4 mgr M. Malinowska - Kieszek Poniedziałek, 11.50-12.35
Między nami matematykami kl. 5a mgr M. Malinowska - Kieszek Poniedziałek, 12.55-13.40
D. Zajęcia sportowe
SKS- koszykówka mgr M. Markowicz Czwartek, 15.45-17.15
SKS- kl 1-2 mgr K. Płomińska

Wtorek, 13.50-14.35 

Środa, 14.45-15.30

Sportowy Wehikuł Czasu  mgr A. Piegat Poniedziałek, 12.55-13.40
Zajęcia sportowe dla kl. 4 mgr A. Piegat Poniedziałek, 11.50-12.35

SKS- koszykówka kobiet ŁKS 

kl 5-7

mgr K. Maj

Wtorek 16.00-17.30

Środa 17.30-19.00

Piątek 16.00-18.00
E. Edukacja wczesnoszkolna 
Gry planszowe- zajęcia rozwijające zainteresowania mgr A. Mordal Czwartek, 11.50-12.35
Koło regionalne mgr A. Kamińska                      mgr A. Pawlak Wtorek, 11.50-12.35
Wiolinki- zajęcia taneczne kl. 3

mgr K. Andrysiak                       mgr E. Graczyk-Dalecka

Wtorek, 13.50-14.35
Zajęcia wokalne  mgr E. Sęk Poniedziałek, 12.55-13.40
Koło plastyczne kl. 1a,1b mgr A. Nowakowska Środa, 12.55-13.40
Koło plastyczne kl. 2a mgr M. Tomczyk Środa,  11.50-12.35
Matematyka –krok po kroku klasy 3 mgr A. Stępniewska Środa, 11.50- 12.35
Koło plastyczne kl. 3 mgr D. Jabłońska Poniedziałek, 12.55-13.40
Koło plastyczne kl. 3 mgr M. Kozińska Piątek, 12.55-13.40
Matematyka – krok po kroku        klasy 3a, b, c mgr M. Szubska Wtorek, 11.50-12.35
Logopedia kl. 1-3 mgr A. Arkita Piątek,  9.50-10.35
Coś  z niczego - zajecia plastyczno - techniczne kl. 1-6 mgr J. Boguta  Poniedziałek, 14.00-15.00
Zajęcia teatralne  kl. 1-3 mgr M. Królasik Środa, 11.45-12.30

 

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Marii Kownackiej w Łodzi
    ul. Hufcowa 20A
    94-107 Łódź
  • 42 252 28 00
    Sekretariat szkoły czynny w godzinach 7.30 - 15.30
    we wtorki w godzinach 9.00 - 17.00

Mapa