• Wiwat 3 Maja !!!

• Z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja uczniowie klasy 6c i 7a przypomnieli  zgromadzonym na uroczystości tło historyczne i atmosferę towarzyszącą temu wydarzeniu.

Po spektaklu odbył się koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu chóru szkolnego. Starannie i ciekawie przygotowana rocznicowa uroczystość na pewno przybliżyła młodzieży ten ważny moment naszej historii.

• Adam Kszczot w SP11

• Nasza szkoła miała przyjemność gościć polskiego  bohatera mistrzostw świata w lekkoatletyce pana Adama Kszczota. W czasie spotkania nasz gość  barwnie i interesująco mówił o swojej karierze sportowej, odpowiadał na pytania oraz pokazał uczniom kilka elementów sportowej rozgrzewki. Spotkanie z medalistą było dla wszystkich wielką przyjemnością i mamy nadzieję, że dla wielu uczniów lekkoatleta stanie się wzorcem do naśladowania.