Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018

Zajęcia pozalekcyjne rozwiające zainteresowania uczniów 2017/2018

 

 

 

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018

 

A.Zajęcia językowe

Nazwa zajęć

 Prowadzący zajęcia

Dzień,godzina

Japoński - zajęcia jęz. japońskiego z kulturą i wiedzą o Japonii

mgr I.Księżopolska- Krzywańska

 

Poniedziałek12.55-13.40

 

Angielski - koło zainteresowań kulturą i językiem brytyjskim dla kl 6

 mgr I.Złotowska

 Piątek 12.55-13.40

Angielski - koło zainteresowań kulturą ijęzykiem brytyjskim dla kl 4

 mgr J.Witkowska - Chrustek

Poniedziałek12.55-13.40

Angielski - koło zainteresowań kulturą i językiem brytyjskim dla kl 4

 mgr M.Bugała - Bednarek

Poniedziałek12.55-13.40

Angielski - koło zainteresowań kulturą i jezykiem brytyjskim dla kl 7

 mgr M.Bugała - Bednarek

Poniedziałek14.45-15.30

Niemiecki - koło zainteresowań kulturą i językiem niemieckim dla klas siódmych

 mgr R.Remiszewska

 Środa 7.10-7.55

Bonjour la France ! Kultura Francji z elementami języka francuskiego dla początkujących - kl 7

 mgr M.Filipczak

 Czwartek 8.45-9.50

 

B. Zajęcia  artystyczne

 

 Koło polonistyczne dla kl.4b

 mgr A.Lewandowicz

Piątek 11.55-12.35

 Koło teatralne kl. 5

 mgr B.Biskupska

 Piątek 13.50 - 14.3

 Koło poetyckie

 mgr J.Wilmańska

 Wtorek 13,50-14,35

 Koło plastyczne kl 5-7

 mgr A.Piekut

Środa 13,50-14,35

Koło plastyczne dla kl 4

mgr p.A.Piekut

Poniedziałek11.50.12.35.

Chór szkolny

mgr E.Graczyk - Dalecka

Poniedziałek13.50-14.50

 

 C.Zajęcia przedmiotowe

 

Sccrable w szkole- zajęcia z elementami języka polskiego i matematyki oparte na grze planszowej dla kl 4-7

mgr M.Kieszek                  mgr M.Filipczak

Poniedziałek13.50-14.35

Potyczki z językiem polskim kl 4

 mgr Anna Lewandowicz

Poniedziałek 11.50-12.35

Koło historyczne

mgr B.Jankiewicz

Poniedziałek 7.10-7.55

Koło religijne kl 3

 lic. K.Ławniczak- Kucharska

Wtorek 12.55-13.40

Potyczki z matematyką kl 4

mgr J.Kubiak

Czwartek 13.50-14.35

Einstein w Jedenastce - koło chemiczno - fizyczne

 mgr B.Gałaj

Wtorek 7.10-7.55

Koło informatyczne

mgr J.Kowalczyk

Poniedziałek 13.50-14.35

Koło przyrodnicze

mgr M.Grzyl

Wtorek 13.50-14.35

Matematyka dla każdego kl 5b

mgr D.Kawa

Poniedziałek 8.00-8.45

Matematyka dla każdego kl 6b

mgr D.Kawa

Czwartek 8.00-8.45

Między nami matematykami kl 4

mgr M.Malinowska - Kieszek

Poniedziałek 11.50-12.35

Między Nami Matematykami       kl 5a

mgr M.Malinowska - Kieszek

Poniedziałek 12.55-13.40

 

D. Koła Sportowe

 

SKS- koszykówka

mgr M.Markowicz

 Czwartek 15.45-17.15

SKS- kl 1-2

 mgr K.Płomińska

Wtorek 13.50-14.35  Środa 14.45-15.30

Sportowy Wehikuł Czasu 

 mgr A.Piegat

Poniedziałek12.55-13.40

Zajęcia sportowe dla kl. 4

mgr A.Piegat

Poniedziałek 11.50-12.35

SKS- koszykówka kobiet ŁKS    kl 5-7

mgr K Maj

Wtorek 16.00-17.30

Środa 17.30-19.00

Piątek 16.00-18.00

 

E. EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Koła dla klas 1-3

 

Gry planszowe- zajęcia rozwijające zainteresowania

 mgr A.Mordal

Czwartek 11.50-12.35

Koło regionalne

mgr A. Kamińska                                 mgr A.Pawlak

Wtorek11.50-12.35

Wiolinki- zajęcia taneczne kl 3

mgr K.Andrysiak                            mgr E.Graczyk-Dalecka

Wtorek 13.50-14.35

Zajęcia wokalne

mgr E.Sęk

Poniedziałek12.55-13.40

Koło plastyczne kl 1a,1b

mgr A.Nowakowska

Środa 12.55-13.40

Koło plastyczne kl 2a

mgr M.Tomczyk

Środa 11.50-12.35

Matematyka –krok po kroku kl 3

mgr A. Stępniewska

Środa 11.50- 12.35

Koło plastyczne kl 3

mgr D.Jabłońska

Poniedziałek 12.55-13.40

Koło plastyczne kl 3

mgr M.Kozińska

Piątek 12.55-13.40

Matematyka – krok po kroku kl3a,b,c

mgr M.Szubska

Wtorek 11.50-12.35

Logopedia kl 1-3

mgr A. Arkita

Piątek 9.50-10.35

Coś  z niczego - zajecia plastyczno - techniczne kl 1-6

mgr J.Boguta

 Poniedziałek 14.00-15.00

Zajęcia teatralne  kl 1-3

 mgr M.Królasik

Środa 11.45-12.30

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Marii Kownackiej w Łodzi
    ul. Hufcowa 20A
    94-107 Łódź
  • 42 252 28 00
    Sekretariat szkoły czynny w godzinach 7.30 - 15.30
    we wtorki w godzinach 9.00 - 17.00

Mapa

Galeria zdjęć