Nasze certyfikaty Konkursy i olimpiady przedmiotowe Osiągnięcia sportowe Wyniki sprawdzianu po klasie VI / wyniki egzaminu Podziękowania

II MIEJSCE NASZYCH DZIEWCZYNEK !!!

W dniu dzisiejszym, w nazej szkole odbył się finał łódzki w konkurencji Dwa ognie usportowione. Nasze dziewczęta zdobyły doskonałe II miejsce. Zwyciężyła SP 7, III miejsce wywalczyła SP 190. GRATULUJEMY!!!

CHŁOPCY WICEMISTRZAMI ŁODZI !!!

W dniu 20.11.2017 reprezentacja chłopców z naszej szkoły w składzie: P. Mater, W. Biernat, F. Zieziula, K. Stępniak, M. Sotomski, W. Bojara, M. Rojek, O. Turkowski, M. Jesionowski, A. Kędziora, B. Kępa, A. Kałużny, O. Cieniewski, wywalczyła w zaciętej walce tytuł Wicemistrzów Łodzi w konkrencji sportowej: Dwa Ognie Usportowione, które odbyły się w SP 202 w Nowosolnej. Chłopcy oprócz dobrych humorów przywieźli dyplom i puchar.

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH ŁODZI

W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

W dniach 29 i 30  marca  na terenie Szkoły Podstawowj nr 71 w Łodzi odbyły się finałowe rozgrywki Szkolnych Mistrzostw Łodzi - Szkół Podstawowych w mini koszykówce dziewcząt. Nasze koszykarki zdobyły po raz drugi z kolei brązowy medal. Trenerem drużyny  jest Pani Lucyna Smaczna. W reprezentacji szkoły wystąpiły:

Izydorczyk Angelika, Izydorczyk Kinga, Stankiewicz Joanna

Urbaniak Nadia, Banaszczyk Joanna, Charczenko Katarzyna

Sibińska Julia, Graczyk Kinga, Łaska Karolina

Kokosińska Natalia, Michalska Julia

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

II MIEJSCE W DWA OGNIE USPORTOWIONE

Drużyna chłopców i dziewcząt, pod kierunkiem Pani Kariny Andrysiak i Pana Krzysztofa Włochyńskiego zdobyli II miejsce w rejonowych rozgrywkach międzyszkolnych w "Dwa ognie usportowione".

Brawo!!!

GWIAZDKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA KLAS 2-3

Z ogromną przyjemnością informuję, iż uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce na Gwiazdkowym Turnieju w Piłkę Nożną zorganizowanym na obiekcie Łódzkiego Klubu Sportowego.

Miło jest mi również poinformować, że Wilczyński Szymon został wyróżniony nagrodą dla najlepszego zawodnika całego turnieju.

Gratulujemy sukcesu!!!

KONKURS WIEDZY O SPORCIE

Uczniowie naszej szkoły zdobyli III miejsce międzyszkonym  w konkursie wiedzy o sporcie

BRAWO NASZE KOSZYKARKI !!!

Z dumą informujemy o sukcesach naszych młodych koszykarek.Drużyna trenująca pod patronatem Stowarzyszenia ŁKS Basket Woman zdobyła : 1 miejsce w Turnieju Lato z koszykówką, 1 miejsce w turnieju z okazji Dnia Dziecka i 1 miejsce w Turnieju Ligi Skrzatek .

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

WIELKI SUKCES NASZYCH KOSZYKAREK !!!

Z dumą informujemy, iż drużyna koszykarek pod opieką Pani Lucyny Smacznej zdobyła w roku szkolnym 2013/14  I miejsce w Łodzi i II miejsce w województwie w turnieju koszykówki dziewcząt szkół podstawowych!!!

Gratulacje dziewczęta!!!