Nasze certyfikaty Konkursy i olimpiady przedmiotowe Osiągnięcia sportowe Wyniki sprawdzianu po klasie VI / wyniki egzaminu Podziękowania

SZEŚCIOLATEK W PRZYJAZNEJ SZKOLE

W roku szkolnym 2013/14 szkoła jako jedyna w Łodzi została nagrodzona w eliminacjach wojewódzkich konkursu organizowanego pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej pt. " Mam 6 lat".Szkoła zdobyła II miejsce w kategorii "Sześciolatek w przyjaznej szkole"

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE MATEMATYCZNYM

Z dumą informujemy, że uczeń klasy VI a Adrian Skoczkowski otrzymał wyróżnienie w prestiżowym konkursie matematycznym organizowanym pod patronatem Łodzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Uczeń był przygotowywany do konkursu przez Panią Magdalenę Malinowską - Kieszek.

DYKTANDO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Uczennica Basia Polit zdobyła I miejsce w międzyszkolnym konkursie organizowanym przez Centrum Rozwoju Edukacji pt "Dyktando z języka angielskiego"

ENGLISH PROJECT 190

Uczniowie klasy VI  Adrian Skoczkowski i Artur Moch  przygotowywani przez Panią Izabelę Falender zdobyli I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie języka angielskiego "English Project 190"

Gratulujemy !!!

KANGUR MATEMATYCZNY

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zdobyli wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym;

W kategorii Kangur dla kl IV- VI  wyróżnienie otrzymał Adrian Skoczkowski

W kategorii Kangur - Żaczek dla kl  I - III wyróżnienie otrzymał Jakub Zdanowicz - Zasidko

SUKCESY W KONKURSACH RECYTATORSKICH

W  Miedzyszkolnym Konkursie Krasomówczo- Plastycznym " Pleciuga" nasi uczniowie zdobyli następujące wyróżnien

W kategorii  krasomówstwo:   III miejsce -  Stanisław Polit kl 2b

W kategorii praca plastyczna:   II miejsce -   Stanisław Polit kl 2b

III miejsceMalina Oliwczyńska kl 2b

PRZYGODA Z PRZEPISAMI RUCHU DROGOWEGO

24 lutego 2012 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w finale IX łódzkiego turnieju “Przygoda z przepisami ruchu drogowego”. Uczeń Bogdan Banaszczyk z klasy IIc oraz Adam Janeczek z klasy IIIc zdobyli III miejsce w konkursie. Chłopcy wykazali się obszerną wiedzą na temat bezpiecznego i właściwego poruszania się po drogach pieszych oraz rowerzystów. Uczeń Norbert Krzysztofik z klasy IIIa i Bogdan Banaszczyk z klasy IIc zdobyli I miejsce w konkursie plastycznym. Wspólnie zaprojektowali i wykonali plakat przedstawiający pojazd przyszłości.

Gratulujemy !!!

MISTRZOWIE PRZEPISÓW RUCHU DROGOWEGO !!!

Informujemy, iż uczniowie naszej szkoły w roku szkolnym 2013/14 zdobyli III miejsce w ogólnołódzkim konkursie "Przygoda z przepisami ruchu drogowego"

I MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

Uczniowie naszej szkoły zdobyli I miejsce w konkursie matematycznym " Czytanie ze zrozumieniem czyni mistrza matematycznego"

Opiekun - p. Magdalena Malinowska - Kieszek

Gratulujemy!!!

SUKCESY NASZYCH MŁODYCH HISTORYKÓW

W roku szkolnym 2013/14 w VIII wojewódzkim konkursie historycznym pt "Polska Jagiellonów" nasi uczniowie z klasy 6a zdobyli bardzo wysokie miejsca;

Kamil Presler V miejsce

Krzysztof Galewski Vmiejsce

Sebastian Zych XIII miejsce

Ogółem w konkursie brało udział ok 1000 uczniów ze szkół województwa łodzkiego