• Śniadanie daje moc!

  08.11.2017

  Jak co roku uczniowie klas 1-3 przystąpili do akcji "Śniadanie daje moc..." Wszystkie dzieci, wspólnie z wychowawcami przygotowały zdrowe śniadanie. Było pysznie, świeżo i kolorowo. Klasa 3a pod kierunkiem p. Małgorzaty Szubskiej wystawiła również krótkie przedstawienie promujące zdrowy styl życia. 

         Galeria zdjęć

 • Uśmiechnięta kanapka

  25.10.2017

  Śniadania dają moc, energię, radość i uśmiech na cały dzień. Ale żeby jeszcze cieszyły oczy i chciało się je ze smakiem zjeść… Uczniowie w szkole już znają sekret ciekawego i niestandardowego śniadania. Taką oto wystawę mega- zdrowych kanapek przygotowały klasy 4-7. Mamy nadzieję ,że się Wam podobają i będą stanowić twórczą inspirację Waszych Śniadań.

                                                             Galeria zdjęć

 • Ślubowanie klas pierwszych

  20.10.2017

  20 października odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. W poczet uczniów naszej szkoły wstąpili uczniowie klasy Ia i Ib. 

   

   

         Galeria zdjęć

 • Dzień Edukacji Narodowej

  13.10.2017

  13 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, czyli święto wszystkich pracowników szkoły. Nie zabrakło podziękowań, życzeń i wzruszających chwil. Uczniowie klas 4-7 pod opieką p. Anny Lewandowicz i p. Joanny Wilmańskiej przygotowali krótką, zabawną scenkę przedstawiającą szkolną codzienność. Wystąpił także chór i małe tancerki z klas czwartych. 

          Galeria zdjęć

 • Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/18

  04.09.2017

  4 września w naszej szkole odezwał się pierwszy dzwonek. Uczniowie, rodzice i nauczyciele rozpoczęli nowy rok szkolny. Po wakacjach wszyscy pełni zapału wrócili do nauki i pracy. Nowy rok szkolny otworzyła pani dyrektor Joanna Krajewska.

   

           Galeria zdjęć

 •  

  Zapytanie ofetowe "Aktywna Tablica"

  na dostawę sprzętu TIK dla potrzeb realizacji rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych
  "Aktywna tablica"

  Poniżej formularze "zapytanie ofertowe" oraz "oferta" (do pobrania w formacie .docx - MSWord)

   - Obrazek 1

  zapytanie ofertowe

   - Obrazek 2

  oferta

 • Olimpiada w "Jedenastce"

  04.06.2017

  Z okazji Święta Szkoły odbyła się olimpiada, w której uczestniczyli uczniowie reprezentujący różne kraje. Jak na prawdziwej olimpiadzie pochód klas przebranych w reprezentacyjne stroje różnych krajów, otwierali zawodnicy z Grecji. Nie zabrakło Zeusa oraz znicza olimpijskiego i flag narodowych. Po defiladzie rozpoczęły się zmagania sportowe, które odbywały się w szkole i na zielonych terenach obok. Zwycięskie klasy otrzymały puchary, a wszyscy uczniowie papierowe medale. Zwyciężyła reprezentacja Irlandii - klasa 4a oraz Portugalii - klasa3b. W trakcie imprezy rodzice zadbali o zawodników organizując dla każdej klasy napoje oraz owoce. W organizację zawodów włączyli się uczniowie klasy 6a i 6b, którzy wraz z nauczycielami prowadzili konkursy.

  Galeria zdjęć

 • Łódzki Turniej Historyczny

  31.05.2017

  Wielcy Łodzianie w Historii Łodzi i Regionu Łódzkiego w 150 rocznicę urodzin Władysława Reymonta”–to tytuł I Turnieju Wiedzy Historycznej o Łodzi i Regionie Łódzkim dla uczniów szkół podstawowych, który zorganizowała w tym roku nasza szkoła wraz z Towarzystwem Przyjaciół Łodzi. Patronat nad turniejem objęła Pani Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

  Zmagania składały się z trzech części. Najpierw uczniowie przygotowywali plakat przedstawiający postać Władysława St. Reymonta, następnie tworzyli pokaz multimedialny prezentujący działalność łódzkiego fabrykanta. Ostatnim etapem był test wiedzy historycznej dotyczący osób związanych z Łodzią. W finale konkursu wzięło udział 11 szkół. 29 maja w naszej szkole odbyło się uroczyste rozdanie nagród. Wręczyły je wiceprezes TPŁ pani Elżbieta Kuncewicz oraz pani Janina Mitek- prezes sekcji szkolnej TPŁ. Pierwsze miejsce w turnieju zajęła SP 83, drugie- SP nr 19, a trzecie- SP nr 152. Poza laurami dla szkół przyznaliśmy również nagrody indywidualne. Uczniowie z SP nr 83 - Adraian Gregorek, Filip Gajewski, Maciej Marchwicki, Katarzyna Kacprzyk, Natalia Kuleczka przygotowali zwycięski plakat, uczniowie SP 138 – Wojciech Jurewicz i Michał Kaczmarek najlepszą prezentację multimedialną, natomiast Marta Saganowska, uczennica SP 12, otrzymała nagrodę za wiedzę o znanych łodzianach. Słowa podziękowania skierowaliśmy także do nauczycieli, którzy przygotowali uczniów do turnieju. A na zakończenie uroczystości uczniowie SP 11, biorący udział w zajęciach koła historycznego, zaprezentowali przedstawienie pokazujące historię naszego miasta. Zobaczyliśmy króla Jagiełłę , Rajmunda Rembielińskiego, pannę Piotrkowską, łódzkich fabrykantów oraz łódzką rzeźbiarkę Katarzynę Kobro. Spektakl został nagrodzony burzliwymi oklaskami.

  Galeria zdjęć

 • Sukces naszych uczniów

  12.05.2017

  Ania Bohatkiewicz i Filip Kniewski z klasy szóstej zdobyli drugie miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy o Unii Europejskiej. Nasi uczniowie wykazali się ogromną wiedzą na temat Unii Europejskiej. Do konkursu uczniowie przygotowywali się przez pól roku pod kierunkiem p. Bartłomieja Jankiewicza. Jednym z zadań konkursowych było przedstawienie postaci sławnego europejczyka. Ania i Filip zaprezentowali postać Juliusza Słowackiego, polskiego poety i europejczyka. Dowcipny tekst opowiadający o poecie napisała p. Anna Lewandowicz. Gratulujemy - takiej wiedzy można pozazdrościć.

 • Konkurs czytelniczy "Moje lektury"

  05.05.2017

  W tym roku w ramach promocji czytelnictwa odbył się konkurs przybliżający twórczość A. Lindgren oraz książki „Kłamczucha” M. Musierewicz i „Mikołajek” autorstwa Goscinny i Sempe. Laureatami konkursu zostali w klasach czwartych - Paulina Andrzejczak i Monika Ciarcińska, w klasach piątych Katarzyna Galewska a w klasach szóstych Klara Borowska. Uczniowie na zakończenie konkursu obejrzeli przygotowaną przez p. Ewę Sęk prezentację pokazującą świat lat siedemdziesiątych, w którym żyła bohaterka książki „Kłamczucha” oraz pokaz ówczesnej mody.

  Galeria zdjęć

 • Dzień Ziemi

  05.05.2017

  Bardzo brudne krasnale, zaczarowane przez złą wróżkę  zostały odczarowane i posprzątały swoje otoczenie. Przedstawienie o tematyce ekologicznej z okazji Dnia Ziemi zaprezentowała klasa 3d. Uzupełnieniem przedstawienia były występy klasy 1a i 3c, które zaśpiewały piosenki o przyrodzie. Po takim przedstawieniu na pewno żaden uczeń naszej szkoły nie będzie śmiecił.

            Galeria zdjęć

 • "Duża przerwa" - przedstawienie klasy 5c

  21.04.2017

  Duża przerwa” to przedstawienie przygotowane dla rodziców przez uczniów klasy 5c pod kierunkiem p. Bartłomieja Jankiewicza. Piątoklasiści wcielili się w role nauczycieli i z dużym talentem przedstawili scenki z pokoju nauczycielskiego. Wybuchy śmiechu na widowni często przerywały przedstawienie. Całemu zespołowi należą się duże brawa i gratulacje.

            Galeria zdjęć

 • Nowe książki w BIBLIOTECE!!!

  Rada Rodziców zakupiła dla uczniów nowe książki. Są to nowości wydawnicze wybrane przez rodziców i uczniów. Pozostałe pozycje wskazane w przeprowadzonej ankiecie będą zakupione w późniejszym terminie. Dziękujemy Radzie Rodziców i zapraszamy uczniów do wypożyczania nowych książek. 

              Galeria zdjęć

 • 3 MAJA - Święto Konstytucji

  28.04.2017

  Przedstawienie przypominające wydarzenia związane z uchwaleniem Konstytucji 3 Maja przygotowali uczniowie klasy 5c i 6a. Przedstawienie wraz z uczniami przygotowała pani Barbara Biskupska i Anna Lewandowicz. Historia przekazana w ciekawy i obrazowy sposób zostanie z pewnością lepiej zapamiętana przez młodzież. Na zakończenie uroczystości szkolny chór pod kierunkiem p. Edyty Daleckiej zaśpiewał kilka pieśni patriotycznych.

       Galeria zdjęć

 • Dzień otwarty

  08.03.2017

  Która szkoła będzie najlepsza dla mojego dziecka? Na to pytanie mogli znaleźć odpowiedź rodzice odwiedzając w czasie "Dni otwartych" SP nr 11. Mała, jednozmianowa szkoła ze sprawdzoną kadrą pedagogiczną oraz miła atmosfera w niej panująca . Dobrze wyposażone klasy i pracownie, estetyczne i czyste wnętrza to przepis na sukces dziecka. W czasie dni otwartych rodzice mogli zwiedzić szkołę, porozmawiać z nauczycielami oraz obejrzeć występy najmłodszych uczniów.
                                                        Zapraszamy pierwszaki !!!

  Galeria zdjęć

 • XIV Mistrzostwa w szybkim czytaniu

  14.03.2017

  Anna Dyrkacz z klasy drugiej, Weronika Wentel z klasy trzeciej i Zuzanna Wyrwicka z klasy szóstej reprezentowały  naszą szkołę  w XIV Mistrzostwach w szybkim czytaniu ze zrozumieniem. Gratulujemy!

 • Przekaż 1% podatku na działalność naszej szkoły

  09.03.2017

  Przekaż 1% podatku na działalność  szkoły.
  Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele SP NR 11 - dążąc do zdobycia dodatkowych środków finansowych na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do programu, który umożliwia - za pośrednictwem Fundacji "Rodzice Szkole", Organizacji Pożytku Publicznego nr KRS0000268115 - przekazanie kwot wartości 1% od Państwa podatku dochodowego. Celem dokonania ww. operacji każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2016 -"RR SP nr 11 w Łodzi".
  Z góry serdeczne podziękowania za wsparcie Naszej Jedenastki
  Rada Rodziców Sp nr 11 w Łodzi

 • Memoriał im. Pawła Gozdana

  09.03.2017

  Wszyscy, którzy chcieli zobaczyć jak radosny może być sport, mogli to zrobić kibicując zawodnikom startującym w Memoriale Pawła Gozdana. Eliminacje, w których startowali uczniowie SP101, SP79, SP42 oraz SP11 odbył się w naszej szkole. W tym turnieju liczył się nie tylko czas, ale też dokładność wykonania zadania. Pierwsze miejsce w tegorocznych eliminacjach zajęli uczniowie naszej szkoły. Życzymy powodzenia w dalszych startach.

  Galeria zdjęć

 • Drzwi otwarte w "JEDENASTCE"

  02.02.2017

  ZAPRASZAMY DZIECI
  I RODZICÓW
  NA
  DRZWI OTWARTE W "JEDENASTCE"
   18 MARCA 2017 R. ( SOBOTA)
           

 • Zapusty w szkole

  17.02.2017

  Idą, idą przebierańce…. a wśród nich turoń, kominiarz, bocian, koza, zapust, niedźwiedź, anioły, diabły, król Herod, śmierć oraz mieszkańcy wsi. Tak przebrani uczniowie klasy 2b pokazali kolegom, jak zgodnie z tradycją żegnano dawniej karnawał. Takie ostatki odbywają się w szkole od lat, a na następne zapraszamy za rok.

             Galeria zdjęć

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Marii Kownackiej w Łodzi
  ul. Hufcowa 20A
  94-107 Łódź
 • 42 252 28 00
  Sekretariat szkoły czynny w godzinach 7.30 - 15.30
  we wtorki w godzinach 9.00 - 17.00

Mapa