• "Duża przerwa" - przedstawienie klasy 5c

  21.04.2017

  Duża przerwa” to przedstawienie przygotowane dla rodziców przez uczniów klasy 5c pod kierunkiem p. Bartłomieja Jankiewicza. Piątoklasiści wcielili się w role nauczycieli i z dużym talentem przedstawili scenki z pokoju nauczycielskiego. Wybuchy śmiechu na widowni często przerywały przedstawienie. Całemu zespołowi należą się duże brawa i gratulacje.

            Galeria zdjęć

 • Nowe książki w BIBLIOTECE!!!

  Rada Rodziców zakupiła dla uczniów nowe książki. Są to nowości wydawnicze wybrane przez rodziców i uczniów. Pozostałe pozycje wskazane w przeprowadzonej ankiecie będą zakupione w późniejszym terminie. Dziękujemy Radzie Rodziców i zapraszamy uczniów do wypożyczania nowych książek. 

              Galeria zdjęć

 • 3 MAJA - Święto Konstytucji

  28.04.2017

  Przedstawienie przypominające wydarzenia związane z uchwaleniem Konstytucji 3 Maja przygotowali uczniowie klasy 5c i 6a. Przedstawienie wraz z uczniami przygotowała pani Barbara Biskupska i Anna Lewandowicz. Historia przekazana w ciekawy i obrazowy sposób zostanie z pewnością lepiej zapamiętana przez młodzież. Na zakończenie uroczystości szkolny chór pod kierunkiem p. Edyty Daleckiej zaśpiewał kilka pieśni patriotycznych.

       Galeria zdjęć

 • Dzień otwarty

  08.03.2017

  Która szkoła będzie najlepsza dla mojego dziecka? Na to pytanie mogli znaleźć odpowiedź rodzice odwiedzając w czasie "Dni otwartych" SP nr 11. Mała, jednozmianowa szkoła ze sprawdzoną kadrą pedagogiczną oraz miła atmosfera w niej panująca . Dobrze wyposażone klasy i pracownie, estetyczne i czyste wnętrza to przepis na sukces dziecka. W czasie dni otwartych rodzice mogli zwiedzić szkołę, porozmawiać z nauczycielami oraz obejrzeć występy najmłodszych uczniów.
                                                        Zapraszamy pierwszaki !!!

  Galeria zdjęć

 • XIV Mistrzostwa w szybkim czytaniu

  14.03.2017

  Anna Dyrkacz z klasy drugiej, Weronika Wentel z klasy trzeciej i Zuzanna Wyrwicka z klasy szóstej reprezentowały  naszą szkołę  w XIV Mistrzostwach w szybkim czytaniu ze zrozumieniem. Gratulujemy!

 • Przekaż 1% podatku na działalność naszej szkoły

  09.03.2017

  Przekaż 1% podatku na działalność  szkoły.
  Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele SP NR 11 - dążąc do zdobycia dodatkowych środków finansowych na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do programu, który umożliwia - za pośrednictwem Fundacji "Rodzice Szkole", Organizacji Pożytku Publicznego nr KRS0000268115 - przekazanie kwot wartości 1% od Państwa podatku dochodowego. Celem dokonania ww. operacji każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2016 -"RR SP nr 11 w Łodzi".
  Z góry serdeczne podziękowania za wsparcie Naszej Jedenastki
  Rada Rodziców Sp nr 11 w Łodzi

 • Memoriał im. Pawła Gozdana

  09.03.2017

  Wszyscy, którzy chcieli zobaczyć jak radosny może być sport, mogli to zrobić kibicując zawodnikom startującym w Memoriale Pawła Gozdana. Eliminacje, w których startowali uczniowie SP101, SP79, SP42 oraz SP11 odbył się w naszej szkole. W tym turnieju liczył się nie tylko czas, ale też dokładność wykonania zadania. Pierwsze miejsce w tegorocznych eliminacjach zajęli uczniowie naszej szkoły. Życzymy powodzenia w dalszych startach.

  Galeria zdjęć

 • Drzwi otwarte w "JEDENASTCE"

  02.02.2017

  ZAPRASZAMY DZIECI
  I RODZICÓW
  NA
  DRZWI OTWARTE W "JEDENASTCE"
   18 MARCA 2017 R. ( SOBOTA)
           

 • Zapusty w szkole

  17.02.2017

  Idą, idą przebierańce…. a wśród nich turoń, kominiarz, bocian, koza, zapust, niedźwiedź, anioły, diabły, król Herod, śmierć oraz mieszkańcy wsi. Tak przebrani uczniowie klasy 2b pokazali kolegom, jak zgodnie z tradycją żegnano dawniej karnawał. Takie ostatki odbywają się w szkole od lat, a na następne zapraszamy za rok.

             Galeria zdjęć

 • Bezpieczny Świat Dziecka

  09.03.2017

  II nagroda w konkursie Bezpieczny Świat Dziecka dla Ani Dyrkacz z klasy 2b.
  Ania w swojej pracy pokazała, jak w bezpieczny sposób powinny podróżować samochodami dzieci. Jej pracę docenili organizatorzy konkursu: Komenda Miejska Policji i Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. W konkursie wzięły udział dzieci z łódzkich przedszkoli i szkół podstawowych. W pracach plastycznych przedstawiły zasady bezpieczeństwa podczas zabaw w przedszkolu i szkole, przestrzegania zasad poruszania się w ruchu drogowym oraz ostrożności w kontakcie z osobą obcą.

 • Szkolne mistrzostwa szybkiego czytania

  28.02.2017

  SZKOLNE MISTRZOSTWA SZYBKIEGO CZYTANIA

  W dniu 28 lutego uczniowie przystąpili do konkursu o tytuł
  MISTRZA SZYBKIEGO CZYTANIA SP 11

  W rywalizacji wzięło wdział 67 uczniów.

  tytuł MISTRZA SZYBKIEGO CZYTANIA SP 11 klas 1-2 zdobyła
  Anna Dyrkacz z kl .2b
  tytuł
  MISTRZA SZYBKIEGO CZYTANIA SP 11 klas 3-4 zdobyła
  Weronika Wentel kl. 3c
  tytuł
  MISTRZA SZYBKIEGO CZYTANIA SP 11 klas 5-6 zdobyła
  Zuzanna Wyrwicka kl. 6b

  Mistrzowie szybkiego czytania będą reprezentowali szkołę
  w
  XIV Mistrzostwach w Szybkim Czytaniu, które odbędą się 10 marca 2017 r. w SP nr182.

  Gratulujemy !!!

 • Bal karnawałowy

  08.02.2017

  Tegoroczny bal karnawałowy zgromadził w sali gimnastycznej naszej szkoły uczniów klas 1-3 oraz ich babcie i dziadków. Zabawa prowadzona przez wodzireja połączyła dwa pokolenia. Stroje, w które przebrali się uczniowie były bardzo pomysłowe. Dziadkowie uczestniczyli również w spotkaniach klasowych, w czasie których dzieci prezentowały wiersze i piosenki przygotowane na tę okazję.

           Galeria zdjęć

 • Jem, piję... i tyję

  06.02.2017

  Wreszcie dowiedzieliśmy się ile cukru wypijamy wraz z napojami i zjadamy w batonikach oraz przekąskach. Poglądową tablicę wykonał uczeń klasy 5c Dawid Szymczyk. Większość z nas nie zdawała sobie sprawy ile cukru może być w napojach. Tablica wzbudziła zainteresowanie uczniów, rodziców i nauczycieli. Taka edukacja jest nam wszystkim bardzo potrzebna.

 • Spotkanie ze Strażą Miejską w klasie 2a

  13.01.2017

  Uczniowie rozmawiali na temat zasad bezpiecznego zachowania się w kontaktach z osobami nieznajomymi, podczas pobytu w domu, gdy nie ma rodziców. Dzielili się wiedzą na temat bezpiecznego zachowania się w ruchu drogowym oraz organizowania zabaw w bezpiecznych miejscach. Omawiali zasady postępowania w kontaktach ze zwierzętami.

                                                                   Galeria zdjęć

 • W fabryce bombek

  12.12.2016

  Odwiedziny i zajęcia w piotrkowskiej fabryce bombek, to w okresie przedświątecznym wielka atrakcja. Uczniowie klasy 2a zobaczyli jak powstają szklane, choinkowe ozdoby i jak wiele precyzji wymaga ich zdobienie. Największą atrakcją była możliwość własnoręcznego zrobienia bombki, która ozdobi domową choinkę.

                                                                Galeria zdjęć

 • Tradycje bożonarodzeniowe w ogrodzie botanicznym

  14.12.2016

  Jak dawniej obchodzono święta Bożego Narodzenia, co jedzono oraz jak ozdabiano domy, tego klasa 2a dowiedziała się odwiedzając łódzki ogród botaniczny. Największe zainteresowanie wzbudziły świąteczne potrawy. Przewodniczka opowiedziała o symbolice wigilijnych pokarmów oraz jaką magiczną moc posiadają one według ludowych wierzeń.

                                                                Galeria zdjęć

 • Jasełka

  22.12.2016

  Jasełka, które odbyły się w sali gimnastycznej zgromadziły uczniów, nauczycieli oraz rodziców. Chór aniołów, pasterze, Trzej Królowie i Święta Rodzina wprowadzili widzów w świąteczny nastrój. Przedstawienie i piękna oprawa plastyczna to dzieło pani Anny Koper i Katarzyny Sońty. „Przybieżeli do Betlejem….” śpiewali aktorzy występujący w przedstawieniu jasełkowym. Za nimi uczniowie podchwycili znane wszystkim słowa.

                                                                 Galeria zdjęć

 • Wigilia w klasach

  22.12.2016

  Wigilie klasowe to tradycja naszej szkoły. W odświętnej atmosferze, przy wspólnych stołach spotkali się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Dzięki staraniom rodziców na stołach zjawiły się tradycyjne świąteczne ciasta. W jednej z klas był nawet czerwony barszczyk z pasztecikami. Uczniowie przygotowali programy artystyczne, śpiewano kolędy i składano sobie życzenia. Do grzecznych dzieci przyszedł św. Mikołaj.

          Galeria zdjęć

 • Kiermasz "Idą Święta..."

  13.12.2016

  Jak co roku w odświętnie udekorowanej sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się kiermasz „Idą Święta...".
  W świątecznej scenerii można było kupić ozdoby bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów i nauczycieli.
  „Pod Aniołem" to kawiarenka prowadzona przez panie z Rady Rodziców. Sprzedawane tam wyśmienite ciasta, upieczone przez mamy naszych uczniów, były wielką atrakcją dla kupujących. W czasie kiermaszu wystąpił również zespół taneczny "Wiolinki", chór szkolny oraz uczniowie klasy 3c. Pieniądze zebrane w czasie kiermaszu przez Radę Rodziców przeznaczone będą na doposażenie szkoły.
  Za rok zapraszamy na X jubileuszowy kiermasz "Idą Święta...".

                                                              Galeria zdjęć

 • Mikołajki

  06.12.2016

  Wszyscy uczniowie naszej szkoły byli grzeczni, więc jak co roku oczekiwali odwiedzin Mikołaja. Przyjechał rozdać dzieciom słodycze oraz wręczyć puchar w Mikołajkowym turnieju sportowym. Udział w imprezie wzięli uczniowie klas 1-3, którzy startowali w konkurencjach sportowych inspirowanych Mikołajkami. Zawody przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego. Zwyciężyła drużyna kl. 3d. Z Mikołajkowym układem tanecznym wystąpił szkolny zespół Wiolinki. Niecodzienny nastrój i kolor czerwony dominował nie tylko na sali gimnastycznej ale i w trakcie lekcji.

                                                                Galeria zdjęć

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Marii Kownackiej w Łodzi
  ul. Hufcowa 20A
  94-107 Łódź
 • 42 252 28 00
  Sekretariat szkoły czynny w godzinach 7.30 - 15.30
  we wtorki w godzinach 9.00 - 17.00

Mapa